درباره ما

شرکت تولیدی لوله ­های دوجداره قدر (سهامی خاص) یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن کشور عضو شرکت­ های گروه نفت و گاز پتروشیمی (تاپیکو) و زیر مجموعه هلدینگ شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی می باشد.

شرکت قدر، با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت گازلوله و با اخذ دانش فنی تولید لوله ­های دو جداره کاروگیت فاضلابی از شرکت دروسباخ آلمان (ساخت کارخانجات Battenfeld & Drossbach) و با بهره ­گیری از دقیق ­ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و مطابق بالاترین استانداردهای اروپایی، فعالیت خود را از اوایل سال 1381 (اکتبر 2002) آغاز نموده است.

هم اکنون این شرکت از پیشگامان تولید لوله­ های کاروگیت در ایران و از بزرگترین و پیشرو ترین شرکت ­های تولید کننده لوله های دوجداره پلی‌ اتیلنی در خاورمیانه می­باشد، که با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن اروپایی و بهره­ گیری از دانش انباشته و نیروی انسانی کارآمد و متخصص، با ظرفیت اسمی تولید سالانه، 29 هزار تن انواع لوله دوجداره کاروگیت در قالب 5 خط تولید در سایز و اقطار مختلف از 200 میلیمتر الی 1000 میلیمتر، در شهر صنعتی کاوه، واقع در ساوه در حال تولید و فعالیت می­باشد. لازم به ذکر است برخورداری از جغرافیای مناسب محل کارخانه امکان حمل سریع و مناسب را جهت مشتریان فراهم می­سازد.

نقش بی بدیل و سابقه درخشان شرکت قدر در تأمین به موقع نیازهای صنعت آب و فاضلاب کشور، اهتمام جدی به حفظ کیفیت محصولات تولیدی و رعایت استانداردهای لازم، نام این شرکت را در صنعت آب و فاضلاب کشور و منطقه، به برندی درخشان و مطمئن مبدل کرده است.

اعضای هیات مدیره

 

نبی اله قبادی
رئیس هیات مدیره و عضو موظف

 

محمد نیکوبخت
مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

 

محمد حسین هادی فر

عضو موظف هیات مدیره